Sayfamız demo aşamasındadır. En kısa süre içerisinde hizmetinize açılacaktır.

Hakkımızda

otocity.com Yedek Parça - Hakkımızda

otocity.com Yedek Parça'ya Hoşgeldiniz...

otocity.com

Hakkımızda,

30 yılı aşkın bir sürenin vermiş olduğu yedek parça tecrübesi ile kurulan "otocity.com" e-ticaret sitemiz, tüm otomotiv yan sanayi ve araç üreticilerine yedek parça tedariği sağlayan popüler markaları bir araya getirerek, araç kullanıcılara hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Yollarımızda kullanılmakta olan "Audi, Ford, Mercedes ve Volkswagen" araçlarına ait otomobil ve hafif ticari araçlar için, "Ateşleme, Debriyaj, Direksiyon, Elektrik, Filtre, Fren Sistemleri, Motor, Süspansiyon, Yakıt pompa & Enjektör Sistemleri" gibi ürünlere ait pazarlama faaliyetleri göstermekteyiz.

Etkili bir satış ağına sahip olan "otocity.com", Türkiye' de iç piyasanın yanında, Rusya, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan ve Tacikistan' a ihracat yapmakta olup bu pazarlarda gücünü her geçen gün daha da arttırarak başarısını devam ettiirmektedir.

Bu başarısını sürekli müşteri memnuniyeti felsefesi ve rekabetçi fiyat politikaları ile birleştirerek sürdürmektedir.

 

Sagılarımızla,

otocity.com

Şirket Görselleri - 1

Becerilerimiz

Zamanında Teslimat

98% 98% Oranında

Tek Tıkla Güvenli Alışveris

100% 100% Oranında

Müşteri Mennuniyeti

96% 96% Oranında

Kolay İade

100% 100% Oranında

Vizyon & Misyon

Eryaz Bilgi Teknolojileri; Ulusal ve uluslararası kurumsal pazarda, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen teknoloji firması ve proje bazlı lider iş ortağı olmaktır.
Yazılım sektöründeki en yeni teknolojileri kullanılarak her aşamada kurumsal müşterilerimizin yanında olan güvenilir, profesyonel ve entegratör iş ortağı olmak.

Kurumlara katma değerli hizmetler sağlayarak "kaliteli hizmet - uygun fiyat - müşteri memnuniyeti" anlayışı ile özel teknoloji hizmetleri sunmak,

Müşterilerimizin, kendi sektörlerindeki rekabet avantajı sağlamalarına yardımcı olarak; bilişim teknolojileri pazarındaki yaratıcı, yenilikçi ve lider bir firma olmaktır.
Sektöründeki şirketler arasında kalitede lider olabilmek amacıyla; sunduğumuz ürün, hizmet ve çözümlerin sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri almak, müşterilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin sürekliliğini etkin kılmaktır.